2 Pułk Inżynieryjny
Aktualności 2012 - 2013
Wybory przedstawicieli mężów zaufania korpusu oficerów, podoficerów i szeregowych na zgromadzenia mężów zaufania w IWsp SZ.
06.11.2013
Inowrocław. Wybory.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej z dnia 28 czerwca 2004 roku w sprawie organów przedstawicielskich żołnierzy zawodowych oraz pisma Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych z dnia 15.10.2013r. dotyczącego zgromadzeń mężów zaufania Inspektoratu Wsparcia SZ w dniu 06.11.2013r. przeprowadzono wybory mężów zaufania – przedstawicieli na zgromadzenia mężów zaufania w Inspektoracie Wsparcia SZ. Wybory przeprowadzono spośród mężów zaufania 2 pinż. INOWROCŁAW, 1 bdm DĘBLIN, 3 binż. NISKO i 4 binż. GŁOGÓW w korpusach oficerów, podoficerów i szeregowych zawodowych. W korpusie oficerów na przedstawiciela został wybrany ppłk Mirosław MUSIOŁ z 2pinż, na jego zastępcę kpt. Karol GÓRSKI z 3 binż, w korpusie podoficerów został wybrany st. sierż. Andrzej WALCZAK z 2pinż, na jego zastępcę chor. Andrzej TYWONIUK z 4 binż, natomiast w korpusie szeregowych został wybrany szer. Damian BARTKOWIAK z 2pinż, a na jego zastępcę st. szer. Łukasz KUŁACZ z 3 binż.

Po wyborach odbyło się spotkanie z dowódcą pułku płk Markiem WAWRZYNIAKIEM, który pogratulował wybranym i życzył sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

 

 

  

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych
Jesteś: 2500558 gościem na naszej stronie